Події

 

Інформаційно-профілактична зустріч за темою:

«Знай, виконуй, поважай»

 

24 квітня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проведена інформаційно-профілактична зустріч за темою: «Знай, виконуй, поважай» (гр. РС-18-2, куратор Лушнікова О.Ю.) з представником Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кожем’якою Н.Є.

 

Увага студентів була спрямована на шляхи законного протистояння нової соціальної проблеми, яка поширюється серед молодого покоління, в різних закладах освіти, а саме один із видів насилля так званий «булінг».

 

 

Наталія Євгеніївна надала інформацію про те, що відтепер, а саме з січня 2019року такі дії вважаються правопорушенням і тягнуть за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу або громадських робіт. Вона зазначила, що за свої дії громадяни від 16 років несуть відповідальність особисто.

 

Під час перегляду відеороликів учасники заходу ознайомилися з основними напрямками мирного розв’язання конфліктів. В ігровій формі всі, без виключення, учасники запропонували свій шлях, «простягнули свою руку допомоги».

 

Всі отримали інформаційні буклети, які обов’язково поповнять багаж знань тих, хто не міг бути присутнім на заході.

 

Слід зазначити, що подібні зустрічі є ефективними та корисними, оскільки спонукають студентів до необхідності пізнання законів, їх виконання та поваги, що забезпечує розвиток особистості.

 

Молодь повинна розуміти, що "Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої".

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ