Події

 

Участь у конференції «ЕкоБіоХім-2021»

 

Студенти-науковці Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізького державного комерційно-економічного технікуму) щороку активно беруть участь у різних заходах екологічного спрямування, не виняток і науково-практичні конференції «ЕкоБіоХім». Цього року у зв'язку з карантинними обмеженнями конференція проходила в онлайн режимі.

 

24 березня 2021 року студент групи ХТ-18-2 Мельник Єгор (науковий керівник Шишкіна Л.О.) взяв участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «ЕкоБіоХім-2021» «Наука ХХІ століття – погляд в майбутнє», яка відбулась на базі Дніпровського фахового політехнічного коледжу міста Дніпро.

 

Доповідь Мельника Єгора вирізнялася цікавим науковим підходом, багатогранністю та ґрунтовністю досліджень, і базувалася на цікавому практичному матеріалі.

 

 

На конференції були представлені науково-дослідні роботи студентів з освітніх закладів м. Дніпро, Дніпропетровської, Львівської та Луганської областей. У своїх роботах молоді науковці піднімали актуальні питання співіснування людини і природи та застосування інноваційних підходів до екологічних, біологічних та хімічних досліджень.

 

Слід зазначити високий науковий рівень представлених робіт. Кожна доповідь учасників конференції мала практичну спрямованість, і це викликало цікаві дискусії серед викладачів і студентів.

 

Студенти Данильчук Антон (науковий керівник Позняк Є.О.) та Сапожникова В. (науковий керівник Озеряник Л.Г.) представили свої тези для публікації в збірнику матеріалів науково-практичної конференції.
Всі доповідачі були нагороджені сертифікатами.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ