Події

 

Міжнародна науково-практична конференція

«Фінансова система та економічна безпека: сучасний стан, ефективність, перспективи» (м. Київ)

 

24 березня 2018 року студентка ІІІ курсу Дранка Тетяна, гр. ХТ-16-3, під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Єгорової Олени Миколаївни взяла дистанційну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Фінансова система та економічна безпека: сучасний стан, ефективність, перспективи» (м. Київ).

 

Розробка, оцінка та використання нових ідей щодо ефективного управління фінансовими та виробничими процесами надають можливість вийти на новий етап розвитку економічної науки. Публікація результатів досліджень за темою: «Сучасні тенденції розвитку ресторанного бізнесу в Україні» для студентки спеціальності «Харчові технології» є надзвичайно відповідальним і важливим кроком, адже з появою безлічі нових оригінальних ідей у ресторанному господарстві з’являється потреба їх обговорення науковою громадою.

 

 

У ході спостережень виявлено, що сьогодні ресторанний бізнес є однією із найбільш значущих складових індустрії гостинності та він тільки набирає обертів в Україні, посідає не останнє місце і може стати серйозним конкурентом європейському. Водночас, ресторанний бізнес, з одного боку, є одним із засобів високоліквідного використання капіталу, а з іншого - середовищем із високим ступенем конкурентності.

 

Активна участь у таких наукових заходах сприяє формуванню креативного мислення майбутніх спеціалістів та спонукає до подальших нових, технологічних та економічних звершень у ресторанному бізнесі.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ