Події

 

Засідання школи комп’ютерної майстерності

 

23-24 лютого 2021р. в для викладачів та студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся майстер-клас на тему «Основи відеомонтажу» в рамках роботи Школи комп’ютерної майстерності під керівництвом викладача інформатики Бєлої Л.П.

 

 

Під час майстер-класу учасники ознайомилися з колом відеоредакторів, які дозволяють працювати онлайн, офлайн та за допомогою мобільних додатків. Вивчили коло можливостей програм для монтажу: імпорт файлів, анімація зображення, додавання титрів, переходів та ефектів, налаштування відеоряду на таймлайн тазвукового супроводу, рендрінг відео. Викладачі розглянули основні можливості відео редактора PinnacleSudio та навчились створювати відоролики в даній програмі.

 

 

 

 

З ентузіазмом взялися до роботи і студенти-першокурсники, для яких майстер клас «Ознайомлення з відео редактором Pinnacle» був проведений в рамках Школи лідерства на наступний день. Студенти креативно підійшли до створення та оформлення своїх відеоробіт та ознайомилися з методикою побудови відеозображення за допомогою chromakey.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ