Події

 

Літературний вечір «Квітка на долоні вічності»

(до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)

 

24 лютого 2021 року у читальній залі Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), в рамках Літературно-музичної вітальні, відбувся тематичний вечір «Квітка на долоні вічності» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки), організаторами якого стали студенти групи ОБ-19-1 (куратор Пономаренко Н.В.) та бібліотекар Ткачук В.В. На заході були присутні студенти груп РС-19 -1 та ХТ-19-1.

 

 

Під час заходу студенти ознайомились з біографією видатної української письменниці, її творчістю, громадянською позицією та переглянули фільм, присвячений пам’яті Лесі Українки.

 

 

Основою літературно-музичного вечора стали відомі вірші, які передали силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, в яких виховується любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, почуття прекрасного.

 

 

До святкового дня була оформлена й книжкова виставка «Квітка на долоні вічності».

 

 

«Я пройшла прекрасне і складне життя. Мені доля подарувала щастя – залишити свій слід на землі, на якій народилася та яку прославила. Мене називають: Одержимою, Співачкою досвітніх вогнів, Квітка Ломикамінь, Дочкою Прометея! А я – зірка, повірте, зірка, яка спалахнула і згасла».

Леся Українка

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ