Події

 

До Дня Героїв Небесної Сотні

 

24 лютого 2021 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) студентським парламентом спільно з молодіжним студентським театром «Меркурій» було проведено відкритий патріотичний захід у формі літературного студентського кафе «Небесна сотня білих журавлів…» до Дня Героїв Небесної Сотні.

 

 

17, 18, 19… стільки було наймолодшим героям, які не змогли залишатися осторонь подій 2014 року в Україні та проявили свій патріотизм активними діями на Майдані. Але їм судилося стати юними ангелами – Героями Небесної Сотні. Саме історії життя, боротьби та випробувань одинадцяти юнаків-студентів лунали під час заходу та допомогли усвідомити за що боролися молоді хлопці, учасники Майдану, і заради чого пожертвували своїм життям. Також ми не змогли не згадати про випускника нашого закладу, Гайдука Іллю Віталійовича, який героїчно загинув на сході України, під час обстрілу літака ІЛ-49.

 

 

Вогонь свічок пам’яті, зворушливі вірші – поіменні посвяти, інсценізовані діалоги, ліричний музичний супровід допомогли створити надзвичайно чуйну атмосферу та доторкнулися до струн душі кожного присутнього, нагадавши про вічні цінності миру, свободи, неповторності людського життя.

 

В пам'ять про мужніх і відданих, про народних синів і лицарів духу, про невтомних патріотів перша частина заходу була завершена хвилиною мовчання.

 

 

Також всі присутні мали змогу зазирнути у світ МСТ «Меркурій», учасники якого не змогли зі сцени на повну показати свою високу майстерність через карантинні обмеження. У затишній і дружній атмосфері гості студентського кафе переглянули відео-спомин «Мені болить моя країна…» з літературно-театралізованих програм минулих років за чашкою теплого чаю. Перегляд виступів надав оптимістичний струмінь надії, віри в перемогу і щастя України!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ