Події

 

Туристична виставка «Ярмарок екскурсій»

 

Продовжуючи свою роботу в рамках молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» міні-проекту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, його активні учасники, студенти та викладачі-консультанти Галямар В.О., Біла І.В. відвідали 24.02.2018р. туристичну виставку «Ярмарок екскурсій», що розмістилася у стінах ТРК «Сонячна галерея».

 

 

Учасники заходу змогли ознайомитися з:

 

- різноманітними видами туризму: промисловий, фестивальний, історичний, екологічний, природничий, музейний, екстремальний;

- різними видами екскурсій: комплексні, пішохідні, автобусні, велосипедні, водні;

- колекцією поробного каміння, представленою криворізькою яшмою та променистим кварцитом: природні «котячі», «зміїні», «соколині», «тигрові»очі.

 

 

Особливо яскравою та творчою видалася міні-виставка фоторобіт «Кривий Ріг туристичний – погляд через об’єктив», яка визвала велике захоплення відвідувачів.

 

 

Під час огляду експозицій, студенти взяли участь у вікторині з туристичної тематики. Команда наших найактивніших туристів блискавично відповіла на запитання екскурсоводів та отримала ювілейне видання книги «Залізне серце Кривбасу. Залізний характер, витриманий часом». На сторінках книги висвітлена історія вітчизняної промисловості, міста та його славні надбання.

 

 

Подарунок чекав також і на нашу студентку, Фартушну Дарину, яка посіла трете місце у конкурсі «Приведи друга». Дарина напередодні виставки взяла он-лайн участь у даному конкурсі на сторінці «Кривий Ріг туристичній» у Фейсбуці та була обрана за допомогою сервісу random.org.

 

Цікавим виявився захід із професійної точки зору. Студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з виставкою, як із одним зінструментів маркетингу, який характеризується перевагами безпосередньої комунікації й живого контакту з товарами та послугами, а також порядком проведення виставки, її інформаційною підтримкою.

 

Яскраво, цікаво, сучасно та креативно пройшов захід нового формату, підтверджуючи ще раз, що криворізький туризм набирає обертів, стає все більш привабливішим та різноманітнішим.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ