Події

 

Тренінгове заняття з дисципліни «Захист Вітчизни»

 

24 січня 2020 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, з метою виховання патріотизму та любові до Батьківщини, під керівництвом викладача фізичної культури Моцієнко Л.М., відбулося тренінгове заняття з дисципліни «Захист Вітчизни».

 

 

Для проведення тренувань були запрошені інструктори рекрутингу Саксаганського РТЦК та СП мол.сержант Моцієнко В.Б. та ст.солдат Олійник Є.В.

 

 

Студентів гр.ОБ-19-1, ГС-19-1, ХТ-19-1 ознайомили з базовими знаннями про Збройні сили України, з інформацією про заклади освіти, в яких можна пройти військову підготовку та отримати високе звання «Офіцер української армії». Інструктори допомогли студентам пройти швидкий курс з вогневої підготовки, а саме: розбирання та складання автомату Калашникова, спорядження магазина патронами, під час якого студенти отримали важливий досвід та виявились дуже здібними, особливо дівчата.

 

 

Тренінг виявився успішним та результативним. Такі заняття проводиться для того, щоб відбулися зміни в нашій молоді. Хлопці та дівчата повинні стати сильними, освіченими та ерудованими людьми, сформувати свідоме ставлення до захисту свого життя, життя співгромадян, Вітчизни.

 

 

Вітчизна — це власне ми, наші рідні й друзі!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ