Події

 

Цикл заходів до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками,

в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

 

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» для здобувачів освіти Криворізького фахового коледжу торгівля та готельно-ресторанного бізнесу (раніше - КДКЕТ) соціально-психологічною службою було проведено цикл профілактичних заходів до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

 

 

Так, 23 листопада для старост груп І курсу було проведено просвітницький майстер-клас «Насильству немає виправдання!», під час якого практичний психолог Олександра Дуплій проінформувала присутніх про способи запобігання домашньому насильству, правила ненасильницьких взаємовідносин у сім’ї, суб’єкти у сфері протидії насильству. Таким чином, підготувавши старост для проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів своїх груп під час тематичної просвітницької години 24 листопада.

 

В групах відбулося активне обговорення з даної теми, а в деяких - розгляд гострих питань навіть посприяв відкритим дискусіям.

 

 

 

Просвітницько-інформаційна кампанія в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» продовжується, адже знання – це сила, яка допоможе молоді створити соціум вільний від насильства!
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ