Події

 

Відзначення 55-літнього ювілею КДКЕТ

 

23 листопада 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися основні урочистості з нагоди 55-літнього ювілею з дня заснування. Сьогодні КДКЕТ – це сучасний вищий навчальний заклад з потужними освітніми ресурсами та навчально-методичною базою, один з найкращих у регіоні, що підтверджено здобуттям звання «Флагман освіти і науки України».

 

 

На святкові заходи завітали шановані гості: заступник міського голови – Бєрлін В.М.; начальник управління розвитку підприємництва Криворізької міської ради – Рижкова І.О.; голова комітету у справах сім'ї і молоді Криворізької міської ради – Лавренко С. І.; голова Криворізької міської організації всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг – Кириченко Г. А.; заступник голови Саксаганської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Скляр С.; начальник відділу освіти Саксаганської районної у місті ради – Іванов А.С.; завідуюча відділом у справах сім’ї і молоді – Волинкіна С. М.; керівники міських коледжів, шкіл, підприємств, баз практики, голови профспілок, і звичайно ж випускники, студенти та батьки. Особливим акцентом свята став довгоочікуваний приїзд гостей з республіки Польща, з якими вже четвертий рік поспіль, в рамках міжнародного співробітництва, технікум успішно розвиває тісні партнерські відносини.

 

 

Святкування розпочалося зустріччю з ветеранами, котрі безмежною відданістю та невтомною працею побудували фундамент успішного, престижного закладу з багатим освітнім потенціалом. Для заслужених освітян та гостей проведено екскурсії технікумом, які продемонстрували сучасний стан розвитку матеріально-технічної бази та високий рівень навчального комплектування.

 

 

 

Науково-методична виставка висвітлила досягнення викладацької плеяди закладу з різних галузей наук, банк напрацювань не лише в українських виданнях, а й у збірниках Польщі, Болгарії, Великобританії, Австрії тощо.

 

Цього ж дня відбулася виставка творчої майстерності викладачів та студентів КДКЕТ, де були представлені спеціальності закладу та презентовані партнерські стосунки з республікою Польща у вигляді оригінальних флористичних композицій; яскраві кондитерські вироби та елегантні букети з цукерок, виконані у різних техніках, додали солодких нот святковій атмосфері.

 

 

 

Вінцем програми став урочистий вечір у актовій залі КДКЕТ. Глядачі мали змогу переглянути відеосторінки життя і здобутків технікуму за тематичними розділами «Презентаційний, «Інтелектуальний», «Професійний», «Творчо-креативний», які створили повномасштабний портрет навчального закладу сьогодні.

 

 

 

З нагоди ювілею найкращі члени колективу закладу були відзначені почесними грамотами районного, міського та обласного рівнів. Особливо трепетною і цінною для справжнього кдкетівця стала внутрішня нагорода, започаткована саме до ювілейної дати, – почесний знак «За вагомий внесок у розвиток технікуму».

 

 

 

 

 

 

Урочистий вечір подарував прекрасні емоції, гортаючи сценічні сторінки-блоки. Особливо зворушливим став ветеранський блок, спогади і настанови найшановніших корифеїв КДКЕТ. Море задоволення і позитиву приніс дитячий блок, де взяли участь діти працівників технікуму. Батьківський блок нагадав усім про невмирущі родинні цінності. І найбільш запальною стала парламентська сторінка свята, де зустрілися випускники та нинішні активісти, аби вкотре поздоровити улюблену Альма-матер.

 

 

 

 

Ретельна підготовка феєричних виступів від артистів студентського молодіжного театру «Меркурій» подарувала незабутні враження, оплески щирого задоволення і втіхи, вир піднесених емоцій та спогадів на довгі часи.

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ