Події

 

Батьківські збори з питань ЗНО

 

23.11.2017 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі були проведені загально батьківські збори батьків студентів 2 курсу, які навчаються на основі базової середньої освіти. Порядком денним зборів стали наступні питання:

 

1. Ознайомлення з нормативними документами, які регламентують проведення Державної підсумкової атестації студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти.

 

2. Особливості проходження ЗНО 2018 студентами ВНЗ І-ІІ р. а.

 

 

Збори проводила завідувач відділенням та відповідальна особа з питань ЗНО-2018 Сидоренко Н.В., яка роз’яснила батькам особливості здачі Державної підсумкової атестації у 2018 році, а саме проходження студентами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

 

 

Адміністрація технікуму вийшла з пропозицією сприяти підготовці студентів до здачі ЗНО, шляхом проведення консультацій викладачами з української мови та літератури згідно графіку.

 

Також батьки були ознайомленні з веб-сайтами Українського центру оцінювання якості освіти - www.testportal.gov.ua та Дніпровським регіональним центром оцінювання якості освіти - www.dneprtest.dp.ua, де можна отримати додаткову інформацію з питань ЗНО-2018. Також можна ознайомитись з презентацією MS Power Point "Організація участі випускників ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р. а. в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2018 році" - скачати.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ