Події

 

Нарада Управління розвитку підприємництва Криворізької міської ради

з керівниками підприємств харчової промисловості та мережевої торгівлі

 

 

В поточному навчальному році циклова комісія торгівлі та підприємництва Криворізького державного комерційно-економічного технікуму розширяє масштаби своєї зовнішньої діяльності через винайдення нових векторів цікавого та корисного співробітництва не тільки з торговельними підприємствами, а і бізнесовими, владними структурами міста з метою професійної адаптації випускників-молодих спеціалістів до вимог сучасного бізнес-середовища.

 

На початку вересня, задля підвищення рівня фахової компетентності та обізнаності студентів КДКЕТ щодо стану розвитку підприємництва в м. Кривому Розі та інновацій в торговельно-комерційній сфері, циклова комісія вийшла з пропозицією до Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради щодо організації системної співпраці через участь викладачів циклової комісії та студентів в проведенні соціальних досліджень, моніторингу підпорядкованих управлінню галузей, організацію та проведення спільних заходів, що спрямовані на підвищення професійної майстерності викладачів та конкурентоспроможності випускників КДКЕТ в сфері торгівлі та послуг.

 

Вже перша зустріч із начальником Управління Рижковою І.О. та головними спеціалістами дозволила окреслити орієнтовне коло питань та проблем, що будуть вирішуватися протягом року, визначити головні етапи в роботі, спільні підсумкові заходи (в квітні заплановано проведення Круглого столу «Молодь– бізнес – влада: ефективні вектори співробітництва»).

 

 

На теперішній час вже відзвітовано про виконання першого завдання Управління розвитку підприємництва (що націлене на пробудження професійно орієнтованої соціальної активності студентів) – проведено масштабний моніторинг виконання вимог 5-ти муніципальних проектів криворізькими виробниками харчової продукції та торговельними підприємствами (загальна кількість об’єктів перевірки – більше ніж 400!):

 

Марка якості «Криворіжжя» (започаткований в 2012р., націлений на популяризацію натуральної продукції місцевих товаровиробників, корисної для здорового харчування споживачів);

«Найкраще – дітям» (започаткований в 2007р., метою якого є соціальний захист сімей, в яких виховуються діти-інваліди та онкохворі діти через надання дисконту в об’єктах бізнесу);

«Зігріємо турботою ветерана» (діє з 2014 р.з метою додаткового соціального захисту інвалідів війни);

«Кривий Ріг – місто дитячих розваг» (діє з 2017 р. - забезпечує змістовне дозвілля для дітей пільгових категорій);

«Бізнес-клімат Криворіжжя» (започаткований цього року, націлений на вдосконалення форм і методів підтримки підприємництва).

 

 

Завершальним заходом першого етапу співпраці можна вважати нараду Управління розвитку підприємництва Криворізької міської ради з керівниками підприємств харчової промисловості та мережевої торгівлі, що відбулася 23 листопада 2017р., куди була запрошена голова циклової комісії Константінова Н.В. із доповіддю щодо підготовки кадрів для сфер торгівлі та харчового виробництва, а також результатів моніторингу муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя».

 

 

Приємно зазначити, що вся підготовлена інформація викликала ділову зацікавленість та отримала позитивний відгук фахової аудиторії, а пропозиції щодо підвищення ефективності впровадження муніципальних проектів було взято до уваги керівництвом Управління.

 

Вважаємо, що це говорить про високий рівень довіри нашої галузевої владної структури до відповідальності та професіоналізму КДКЕТ. А взаємна користь від співпраці очевидна –

 

Управління:

- на базі КДКЕТ матиме потужний майдан для інформаційно-просвітницької діяльності та розбудови кадрової платформи своєї галузі;

- отримає професійно зорієнтований загін студентів, який, за координації компетентних викладачів, здатен виконати любі масштабні завдання для міста.

 

КДКЕТ матиме можливість:

 

- отримувати новітню інформацію щодо стану розвитку підприємництва та торгівлі в Кривому Розі для її використання на заняттях зі спецдисциплін;

- через «польові» дослідження та різноманітні професійно-навчальні заходи адаптувати наших студентів та випускників до вимог сучасної торговельної галузі та підприємницького середовища;

- залучати спеціалістів Управління до організації та проведення спільних заходів різних напрямів та форм; за їх протекції встановлювати ділові зв’язки з необхідними торговельними організаціями, комерційними структурами та ін.

 

І, звичайно, ми впевнені, що цим напрямом роботи зможемо поповнити скарбничку успішного досвіду циклової комісії торгівлі та підприємництва щодо іміджевої підтримки КДКЕТ на тренах рідного міста.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ