Події

 

Екскурсія «Кривий Ріг - багатогранний»

 

Щорічно, 27 вересня людство відзначає Всесвітній день туризму. Традиційно, до заходів святкування приєднуються і КДКЕТовці, адже індустріальний туризм – візитівка Кривого Рогу. Вивчаючи п’ятий рік поспіль промислові туристичні маршрути, волонтери міні-проекту «Проблеми соціуму» мали можливість ознайомитися з роботою підприємств-гігантів, подолати десятки кілометрів туристичних шляхів різної складності, вивчити нагальні проблеми міста та знайти їх шляхи розв’язання через призму соціальної реклами. Студентські роботи щороку займають призові міста на конкурсах і фестивалях різних рівнів.

 

 

 

Цього року волонтерський міні-проект вже встиг поповнитися новачками. Так, 23.09.2020р. групи ПТБ-20-1 та ПТБ-20-2, на чолі з їх кураторами та координаторами міні-проекту «Проблеми соціуму» Білою І.В. і Галямар В.О., в рамках відкритої години спілкування, відправилися на екстрим-екскурсію «Кривий Ріг - багатогранний». Вперше до студентів та волонтерів приєднався актив студентського парламенту та слухачі ЛідерHubу. Маршрут мав протяжність 10 км та тривав 3 години - це унікальний криворізький техногенний ландшафт, який не має аналогів у світі.

 

 

 

Під час екскурсії всі учасники дізналися, що таке рекультивація, самозаростання і ревалоризація. Підіймаючись на відвали, студенти відчули себе справжніми шукачами пригод і неймовірних кадрів. Особливі враження викликав полігон твердих побутових відходів. Екскурсанти не тільки ознайомитися з його роботою та масштабами, а і склали екологічний паспорт.

 

 

 

Діставшись до долини різнокольорових пагорбів, всі переконалися, що вона є відмінним тренажером успішного життя, що відображає його злети, падіння і відтінки, подібно до переходу з одного пагорба на інший. Це загартовує, робить сильнішим, вчить бути терплячим і уважним до обраного шляху. Завдяки подорожі можна було оцінити, чим закінчується будь-яка цивілізація, який вплив має необдумана людська діяльність на природу. Після спуску з відвала, студенти відвідали старий кар'єр Шмаківської копальні (1886 року), дореволюційне селище, старовинні відвали, дивні «космічні» ландшафти.

 

 

 

Мандруючи незвіданими стежками, екскурсанти дізналися багато нового про рідне місто та отримали величезне задоволення. Переповнені розмаїттям вражень, всі студенти зійшлися в тому, що справжню подорож просторами рідної землі не замінять віртуальні екскурсії в навчальному кабінеті. Подорожуйте разом з нами!

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ