Події

 

Практикум – тренінг за темою «Особливості приймання окремих груп товарів»

 

23 вересня 2019 року викладачем Захарченко Т.Й. для студентів групи ПТБ 19-2 Криворізького державного комерційно-економічно технікуму на базі магазину «Prostor», було проведено практикум – тренінг за темою «Особливості приймання окремих груп товарів» (навчальна дисципліна «Організація і технологія торговельних процесів»).

 

 

Під час заняття на виробництві викладач, використовуючи товарні зразки, продемонструвала особливості перевірки якості та розміщення в торговельному залі парфумерно-косметичних, текстильних, товарів побутової хімії, звернула увагу на умови їх зберігання у магазині.

 

Студенти в умовах діючого магазину ознайомились з товаро-супровідними документами, ідентифікаційним та інформаційним маркуванням, брали участь у перевірці транспортної та споживчої тари, перевіряли цілісність упаковки.

 

Завідувачка магазину Негода К.С. навела приклади виробничих ситуацій, що виникають при прийманні окремих товарів; довела на прикладах з практики необхідність і важливість використання знань нормативних документів в підприємницькій діяльності.

 

 

До речі, Негода К.С також випускниця нашого навчального закладу. Без сумніву комерційно-економічний технікум – А́льма-ма́тер не одного покоління спеціалістів сфери торгівлі та обслуговування!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ