Події

 

Безпека народу - найвищий закон

 

Вже не вперше Криворізький державний комерційно-економічний технікум співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України у питаннях залучення молоді до практичного досвіду у правничих питаннях. Зокрема, до різноманітних заходів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму залучаються фахівці у сфері права, котрі надають кваліфіковані консультації з різних питань, які цікавлять студентів нашого навчального закладу, адже вони як майбутні фахівці повинні бути обізнані в законодавстві України, мати високий рівень правосвідомості та правової культури.

 

Продовжуючи активну співпрацю у правоосвітній сфері викладачі та студенти нашого закладу залучилися до роботи Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції «НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбулася 23 березня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України, метою якої став розгляд актуальних питань діяльності Національної поліції України, обговорення ефективності застосування сучасних форм та методів правоохоронної системи. Викладач правознавчих дисциплін Лисенко В.С., виступив із доповіддю: «Реформування поліції в Республіці Польща у постсоціалістичний період», викладач філологічних дисциплін Федорова О.Ф. - «Мовленнєва компетенція сучасного працівника поліції», студентка групи РС 17-1 Перевертайло Катерина (наук. кер. Лисенко В.С.), представила результати свого дослідження: «Історія становлення поліції в Україні».

 

Виступи отримали схвальні відгуки учасників конференції та наукової спільноти Кривого Рогу й з інших міст України, про що свідчила жвава дискусія.

 

 

Результатами роботи конференції став обмін учасниками конкретним науково-теоретичним та практичним баченням, поглядами та пропозиціями у вкрай актуальній проблемі нашої держави - питанні діяльності поліції, яка на сьогодні перебуває у стані реформування, і тому обговорення даної проблеми із залученням молоді, викладачів та фахівців є надважливим за для успішного реформування правоохоронних органів в Україні.

 

Участь у таких наукових заходах сприяє активізації науково-практичної діяльності викладачів та студентів й формує критичне ставлення до суспільно-політичних процесів, котрі відбуваються у нашій державі на сучасному етапі.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ