Події

 

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізична культура»

 

23 лютого 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) було проведено відкрите регіональне заняття з навчальної дисципліни «Фізична культура» (в рамках роботи методичного об’єднання викладачів фізичного виховання та викладачів Захисту України) за темою: «Гімнастика. Розвиток силових якостей всіх груп м’язів з використанням динамічних та статичних вправ. Вдосконалення гнучкості засобами стретчингу» (викладач Яковенко І.С., гр.ГС-20-1).

 

Метою заняття стала формування життєвої компетенції, а саме компетенції здорового способу життя.

 

Студентам було запропоновано комплекси фітнес вправ на розвиток всіх груп м’язів з використанням різного спортивного інвентарю (рушників, гантелей, фітнес – резинок). В ході заняття Яковенко І.С. приділяла значну увагу індивідуальному підходу та зворотньому зв'язку зі студентами.

 

 

Завдяки вміло підібраним вправам стретчингу в студентах розвивалися вміння працювати в команді, дисципліна, лідерство, толерантність і здорова конкуренція. Дівчата усвідомили, що регулярне виконання вправ на гнучкість позитивно впливає не тільки на формування красивого, підтягнутого тіла, але і на оздоровлення всього організму в цілому.

 

Присутніх вразила висока щільність заняття, жвавий темп, використання викладачем різноманітних видів ігрової діяльності.
Важливо зазначити, що саме такі емоційні та яскраві заняття, виховують інтерес до фізичної культури, адже здорове життя відкриває все нові і нові можливості для реалізації сил і талантів молоді та розвиває наполегливість, волю, цілеспрямованість, рішучість для успішної майбутньої трудової діяльності.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ