Події

 

Міські заходи до святкування Міжнародного дня екскурсоводу

 

Кривий Ріг, без усяких заперечень, є туристичним містом, але не з розвинутою інфраструктурою для комфортабельного відпочинку, а з суровими промисловими буднями. Тому і туризм у нас промисловий.

 

Маючи «індустріальний характер», наше місто невпинно нарощує свої потужності та поступово розкриває своє «залізне серце» туристам. Щороку створюються все нові і нові туристичні маршрути, по яким охоче мандрують не тільки містяни, ай гості міста з різних куточків України та зарубіжжя. Але є одне «але», маючи таку розвинену індустрію металургійних і гірничих підприємств, наше місто щоденно стикається з безліччю проблем екологічного, земельного, рекреаційного характеру тощо. Саме ці проблеми вивчають волонтери міні-проекту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Беручи щорічну участь у різних видах екскурсій, разом зі своїми координаторами, Білою І.В. та Галямар В.О., вони вивчають проблеми з середині, спускаючись у штольні, піднімаючись на відвали, відвідуючи кар’єри. А потім втілюють рішення досліджених проблем у своїх волонтерських проектах, і саме тому є рівноправними учасниками щорічних заходів, що 5-й рік поспіль проводяться на рівні міста з нагоди святкування Міжнародного дня екскурсоводу.

 

Цей рік не став виключенням. Юні волонтери групи ПТБ-18-2 та їх наставники, Галямар В.О й Біла І.В., разом з волонтерами-новачками гр. ПТБ-18-1 та їх куратором, Осадчою І.А., 23.02.2019р. відвідали туристичну виставку «Ярмарок екскурсій», яка проводилася у торговельному комплексі «Терра» - відео. Виставка була представлена локаціями різного характеру, починаючи з науки, закінчуючи віртуальними екскурсіями. Окрасою заходу стали малюнки Інгулецького кар’єру.

 

 

Напередодні «Ярмарку екскурсій» у Фейсбуці на сторінці «Кривий Ріг туристичний» відбувся розіграш подарунків. Одним з переможців цього розіграшу стала координатор волонтерського міні-проекту «Проблеми соціуму», викладач комерційних дисциплін Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Галямар В.О., яка отримала пам’ятні подарунки та найголовнішу цінність туриста – туристичну карту Кривого Рогу. А 27.02.2019р. були підведені підсумки інтернет-конкурсу відео «Я Вам покажу…», перше місце в якому посіла юна волонтерка технікуму Аліна Пономаренко, студентка гр.ПТБ-18-2, зі своєю відео роботою «Різнокольоровими долинами Петровського відвалу».

 

Вітаємо переможців Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, бажаємо нових звершень та цікавих проектів!!!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ