Події

 

ТИЖДЕНЬ СПАДКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА В УКРАЇНІ

 

Ignorantia juris non excusat

 

З метою виконання Указу Президента України № 361/2017 від 14 листопада 2017 року «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»» на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з 19.02.2018 по 23.02.2018 року викладачами правових дисциплін Поляковим П.М., Лисенком В.С. та керівником клубу «Сила Закону» Йорж Ю.В., був проведений тематичний правовий тиждень присвячений проблемам Спадкового законодавства в Україні, до якого залучилися фахові спеціалісти з даної проблеми.

 

19.02.2018 року відбувся диспут на тему: «Практичне спадкове право», модератором якого виступив адвокат-практик, спеціаліст з кримінальних справ - Горін Олексій Олександрович. В рамках заходу студенти дізналися про особливості Спадкового законодавства, зміни, які відбулися в ньому останнім часом. Окрім цього модератором диспуту було розкрито основний понятійний інструментарій даної галузі права, зокрема: заповіт та його види, договір про дарування майна та ін. Студенти активно долучилися до диспуту, демонструючи високий рівень правосвідомості та активну громадянську позицію.

 

 

21.02.2018 року відбулася дискусія на тему: «Захисти своє право на власність», спікером якої виступила начальник відділу організації надання Безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами в м. Кривий Ріг - Родрігес Наталія Аркадіївна. В обговорення студенти дізналися про особливості діяльності Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у сфері Спадкового права, про особливості діяльності інституції з надання безоплатної юридичної допомоги громадянам у нашому місті. Варто зауважити, що студенти жваво дискутували з приводу даної проблематики та наводили приклади з власного життя, що свідчить про актуальність даної галузі права для кожного громадянина України.

 

 

23.02.2018 року було проведено круглий стіл присвячений проблемам зміни процесуального законодавства України, які відбулися 15.12.2018 року, зокрема і в галузі Спадкового законодавства. До роботи круглого столу було запрошено кандидата юридичних наук, доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України – Шустрову Ксенію Володимирівну, яка розкрила особливості судового розгляду спадкових справ відповідно до нового законодавства, наочно продемонструвала шляхи вирішення спорів, які виникають у сфері спадкування.

 

 

Обговорення даних проблем є надзвичайно важливим для молодого покоління, адже формує їх чітку громадянську та правову позиції, а також створює передумови до вмінь безпроблемного захисту своїх прав та інтересів у випадку їх порушення.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ