Події

 

Національний студентський форум

та ХІІ Генеральна Асамблея Української асоціації студентів

 

22-24 грудня 2017р. у м. Києві представники студентського парламенту Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, а саме студентка ІІ курсу Мошкало Тетяна та студент ІІІ курсу Панченко Владислав, взяли участь в Національному студентському форумі, який був приурочений до 25-річчя органів студентського самоврядування та ХІІ Генеральній Асамблеї Української асоціації студентів.

 

 

Для гостей люб’язно відчинили свої двері Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний авіаційний університет. Форум відкрили ректор КНУ - Леонід Губерський, директор департаменту вищої освіти МОН - Олег Шаров, голова Студентського парламенту КНУ - Станіслав Гречка та президент ГО «УАС» - Лідія Фесенко.

 

 

У перший день роботи на форум завітали поважні гості - Міністр освіти і науки України - Лілія Гриневич та віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань - В’ячеслав Кириленко. Пані міністр зауважила, що сьогоднішні лідери студентського самоврядування мають всі шанси в майбутньому творити історію та впливати на політичні процеси нашої країни. Студенти користуючись нагодою з завзяттям задавали та обговорювали питання пов’язані із законодавчими пропозиціями у сфері вищої освіти, проблемами студентства, діяльністю органів студентського самоврядування тощо.

 

 

Незабутні враження залишились від спілкування з Михайлом Винницьким (професором Центру сімейного бізнесу LvBS, викладачем менеджменту управління бізнесом, членом Ради наставників Української Академії Лідерства) та його майстер-класу «Як не стати системним в системі освіти».

 

 

За два дні роботи форуму наші студенти познайомилися з такими визначними особистостями у сфері вищої освіти, як Руслан Гурак -голова Державної служби якості освіти; Олег Шаров - директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України; Євген Дикий - експерт Міжнародного інституту демократії; Олег Верник - голова Всеукраїнських незалежних профспілок «Захист праці»; Сергій Васильченко - керівник Українського центру суспільних даних; Ростислав Ткаченко -працівник телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України.

 

 

Третього дня вудбулась ХІІ Генеральна асамблея Асоціації, в якій взяло участь 78 колективних членів із 139. На Асамблеї вирішувались наступні питання: затвердження звіту президента ГО «УАС», перезатвердження виконкому, зміна складу Наглядової ради, пропозиції щодо внесення змін до ЗУ «Про вищу освіту» від Асоціації та вручення свідоцтв. Так, студентський парламент Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з грудня 2017р. став асоційованим членом ГО «Українська асоціація студентів».

 

 

Загалом подія стала найбільшим студентським заходом за останні роки та об'єднала в загальному понад 250 учасників з 24 областей України різних типів закладів вищої освіти.

 

 

Цей івент безсумнівно мотивує, надихає та запалює на підкорення нових вершин, здійснення нових кроків, відкриття нових можливостей. Це була чудова нагода не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, а й зібратись разом і обговорити актуальні питання розвитку студентського самоврядування та вищої освіти в України.

 

Три дні форуму подарували насичені незабутні емоції, нові знайомства та несподівані відкриття.

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ