Події

 

Заняття з фінансової грамотності «Міфи та рифи фінансових відносин» для школярів

 

22 листопада 2019 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму провели заняття з фінансової грамотності «Міфи та рифи фінансових відносин» для школярів Криворізької ЗОШ №27, в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», зокрема у впровадженні в освітню діяльність наскрізних змістових ліній, як «Підприємливість і фінансова грамотність» під керівництвом викладачів обліково-економічних дисциплін Єгорової О.М. та Лушнікової О.Ю.

 

 

Учні 9-х класів активно брали участь у фінансовому квесті, відповідали на питання, щодо значення грошей й сутності фінансів, податків, розглянули історичний аспект їх виникнення.

 

 

 

Під час заходу учасникам гри створили уявлення про фінансові відносини у доступній формі, для прийняття відповідальних економічних рішень як в особистому, так і в суспільному житті та навчили як можна стати сьогодні багатим та успішним.

 

 

 

Цікава і насичена зустріч завершилась для всіх учасників великою мрією – стати справжнім мільйонером й управляти своїм власним бізнесом для процвітання та фінансово-економного розвитку країни!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ