Події

 

Урок пам’яті «Не дай забути, щоб не повторити!»

 

22 листопада 2017рокув Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся урок пам’яті на тему «Не дай забути, щоб не повторити!». У такій формі відбулася відкрита кураторська година групи ХТ-16-2 (куратор Л. І. Єніна) до Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

 

Захід мав на меті нагадати про жорстокі події тих часів, ознайомити з новими і досі невідомими фактами трагічного минулого українського народу.

 

Важливим доповненням до полум’яних слів болю і скорботи, була майстерно скомпонована відеопрезентація, де показано повагу до людей, які все життя вирощували хліб і водночас мільйонами вимирали від голоду.

 

 

Проникливою ліричною нотою звучали вірші, що краяли серце,зачитувались спогади очевидців, які не можна приховати чи знищити, їх у кожній родині передавали пошепки з уст в уста, щоб правда жила як вічний спомин про злочин.

 

 

На захід були запрошені студенти груп ХТ-17-1 та ПТБ-17-1, які долучались до обговорення про пам’ять мільйонів загублених життів співвітчизників, про цінність щоденного хліба, без якого ми не можемо уявити нашого життя.

 

 

Зустріч минула у атмосфері скорботи, з нотками глибокого трагізму та суму водночас. Учасники заходу отримали багато потрібної, корисної інформації, змогли почерпнути незнані сторінки з історії українського народу; вир бурхливих емоцій не полишив жодного учасника з самого початку і до кінця заходу.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ