Події

 

Робоче засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит»

 

«В Європу з Україною в серці!» - саме під цим гаслом 22 травня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулось робоче засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», яке проходило у форматі інтерактивної вікторини «Who is the smartest?». У заході, який було присвячено Дню Європи, взяли участь представники груп І курсу.

 

Метою зустрічі стало не лише визначення найерудованішого та найкмітливішого, а й знайомство з культурою та побутом життя європейських країн, виховання поваги до інших народів.

 

 

День Європи є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. Відтоді, це свято відзначається кожного року. В Україні, згідно з Указом Президента, з 2003 року, День Європи ми святкуємо в третю суботу травня.

 

Тож на студентів чекали вигадливі питання щодо знання географії, різноманітних звичаїв та традицій, музикальних стилів та видатних архітектурних пам’яток країн європейського континенту. Першокурсники із задоволенням демонстрували власну ерудицію, бурхливо обговорювали сказане, дізнавалися нове про улюблені країни. У підсумку, найкращими знавцями Європи визнано Скопненко К., Бакшенє К. (гр. ХТ 18-1) та Кучерук І.(гр. ХТ 18-2).

 

Очевидно, що сучасна молодь усвідомлює: Україна живе в унісон з Європою, ми вчимося мислити по-європейськи, тому що у нас спільні ідеали. Крім того, щоб постійно рухатись вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Але, ніколи непотрібно забувати, що ми – українці щирі, відверті, гостинні та товариські. І тому, наприкінці заходу, переглядаючи яскраву та змістовну презентацію про мальовничі та незвідані куточки рідної країни, студенти ще раз переконались, що нам є, чим пишатись.

 

 

Любов до Вітчизни не примушує заплющувати очі на досягнення іноземців, вона примушує нас ще більше цінувати власні досягнення та перемоги, адже Європа починається у серці кожного з нас!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ