Події

 

Краєзнавча екскурсія

«Квітни, будь вічно молодий, мій Кривий Ріг минулий і сучасний»

 

22 травня 2019 року для студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму гр. ОБ-18-1 (куратор Єгорова О.М.) була проведена краєзнавча екскурсія «Квітни, будь вічно молодий, мій Кривий Ріг минулий і сучасний» до Дня міста, з метою ознайомлення студентів з історією та культурою рідного краю, виховання любові до своєї країни організованою бібліотекарем КДКЕТ Ткачук В.В.

 

 

Для проведення автобусної екскурсії було запрошено краєзнавця, літературного редактора та журналіста Найденко Івана Володимировича, який висвітлив найцікавіші сторінки з історії Криворіжжя.

 

 

Маршрут передбачав огляд унікального об'єкта, де студенти на власні очі побачили захопливі видовища: засекречену копальню, декорації до художнього фільму за сценарієм Андрія Кокотюхи "Червоний", неймовірний світ підземних лабіринтів. Це була чудова нагода зрозуміти, чому Кривий Ріг по праву вважається «залізним серцем країни».

 

 

Крім кар'єрів та шахт, у місті багато цікавих музеїв. Одним із таких є музей гірничої техніки, який розташувався просто неба перед Будинком культури ПАТ «ПівнГЗК».

 

 

Екскурсія залишила чимало позитивних вражень у студентів, адже більшість з них вперше побували в таких місцях та відкрили для себе природну, промислову красу міста, в якому навчаються та планують своє щасливе майбутнє.
 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ