Події

 

ТИЖДЕНЬ КОМІСІЇ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

 

З 18 по 22 березня 2019 р. в Криворізькому державному-комерційно-економічному технікумі пройшов тиждень педагогічної майстерності комісії соціально-гуманітарних дисциплін, який був насичений різноманітними за своїми формами, тематикою та педагогічним спрямуванням:

 

18.03.2019: Відкрите заняття у формі семінару-практикуму по підготовці до ЗНО з історії України на тему: «Встановлення та утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні» (гр.ГС-18-1), який провела викладач вищої категорії, методист Демарецька Т.І.

 

 

Профілактичний захід з елементами тренінгу під назвою: «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків», в рамках роботи клубу «Сила закону» . який підготували й провели керівник клубу Йорж Ю.В. та психолог Горбенко К.І. Учасниками заходу стали студенти групи ХТ-18-1. Під час зустрічі молодь активно включилась в роботу: студенти виконували ситуаційні вправи, визначали наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом.

 

 

Історичний форум «Українська революція 1919 р. – крок у сьогодення», який організували та провели викладачі циклової комісії на чолі з Василиненко Н.Б.. Під час форуму доповідачі мали змогу дати відповіді на запитання, почули доречні зауваження та отримали схвальну підтримку від викладачів щодо подальшої участі в обласних історичних читаннях.

 

 

19.03. Відкрите заняття: «Україна на геополітичній мапі Європи ХХІ століття» (викладач правознавчих дисциплін Доренко А.А.). Під час комбінованого заняття викладач, послуговуючись мультимедійною презентацією, описовими та дослідницькими методами розкрив сучасну геополітичну ситуацію в Європі, а також продемонстрував як змінювалось в ній місце України.

 

 

20.03. Обласні історичні читання «На початку славного шляху», які були присвячені 100-тій річниці Української революції 1917 -1921 рр.

 

До співпраці із творчою молоддю були запрошені досвідчені фахівці із ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»: Печеніна Наталія Анатоліївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та правознавства, Кожухар Олександр Іванович – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії, Вєтохіна Валентина Олексіївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії, Швайко Тетяна Юріївна – голова обласного методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін І-ІІ р.а., Дружиніна Інна Вікторівна – голова РМО Кам’янського регіону.

 

Приємно усвідомлювати, що сучасні студенти, навіть у непростий для країни час, мають щирий інтерес до історії та прагнуть до усвідомлення себе українцями.

 

 

21.03. Круглий стіл «Україна – правова держава» (викладач Лисенко В.С., модератор – Шустрова Ксенія Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА»), що відбувся в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

 

Економічний брейн-ринг (викладач соціально-гуманітарних дисциплін Йорж Ю.В., студенти групи ОБ-17-1). Отримані під час гри навички та знання, принесли учасникам заохочувальні бали з предмету та стануть у пригоді в повсякденному житті.

 

 

22.03. Дискусія «Реформа медицини в Україні: правові аспекти» (викладач правознавчих дисциплін Лисенко В.С., спікер Горін Олексій Олександрович –адвокат-практик, спеціаліст з кримінальних справ).

 

Історичний квест «Дізнайся більше: крокуємо з минулого в майбутнє» (викладачі Василиненко Н.Б., Демарецька Т.І., Доренко А.А.). Під час ігрових завдань студенти пригадували історичні віхи нашої держави, брали участь у порівняльній вікторині та розгадували відеоролики.

 

 

25.03. Профорієнтаційний захід у формі історичного квесту для учнів 9-10 класу НТМЛ №16 (викладачі Василиненко Н.Б., Слюсарєва О.В., Пислиця А.І.). Учні із захватом відгадували загадки та виконували завдання підготовлені викладачами й зацікавлені та вдячні залишали наш заклад.

 

 

Завершальним акордом тижня педагогічної майстерності стало засідання циклової комісії у формі круглого столу.

 

Викладачі комісії констатували ефективність проведених заходів та обговорили подальші перспективи освітньо-методичної та освітньо-виховної діяльності.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ