Події

 

ПАТРІОТИЧНА СВІЧКА «ХАЙ ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЛИШИТЬСЯ ЗА ВАМИ»

ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ КРИВОГО РОГУ

ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

 

22 лютого 2021р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся мітинг - патріотична свічка «Хай вічна пам'ять лишиться за Вами» до Дня Героїв Небесної Сотні та Дня визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, що відзначаються 20 та 22 лютого. Метою заходу було вшанування героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, що сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

 

 

У музейному куточку бойової слави КДКЕТ викладач соціально-гуманітарних дисциплін Демарецька Т.І. ознайомила присутніх представників академічних груп І-ІІІ курсів з подіями Нікопольсько-Криворізької операції 1944 року, в результаті якої наше місто було звільнене від загарбників 22 лютого. І тисячі криворіжців з величезними зусиллями почали відбудовувати «залізне серце» України, кувати перемогу у шахтах, на заводах і фабриках.

 

 

Зі скорботою, повагою і шаною всі присутні згадали і події Революції гідності та захисників України, які з 2014 року оберігають східні рубежі України, відстоюючи суверенітет нашої держави. Назавжди в пам’яті студентської спільноти залишиться ім’я Іллі Гайдука, випускника КДКЕТ, якого вже майже 7 років немає з нами. Ілля після здобуття освіти проходив службу в десантних військах Збройних Сил України та гостро переживав буремні реалії 2014 року, побував командиром самооборони Криворізького майдану та Інгулецької паланки українського козацтва. А 14 червня у розпалі боротьби на сході, під час розстрілу літака ІЛ-76 ворожими силами, хлопець героїчно загинув в числі 49 побратимів.

 

 

Слово взяв стипендіат іменної стипендії Іллі Гайдука, член студентського парламенту, учасник МСТ «Меркурій», студент групи ХТ-18-2 -- Мельник Єгор. Який завірив: «Ми, теперішні здобувачі освіти збережемо у пам’яті імена Героїв України та продовжимо виховання української молоді у національно-патріотичному дусі задля збереження єдиної та неподільної України».

 

 

Захід завершився покладанням квітів до меморіальної дошки Іллі Гайдука, усміхнений образ якого назавжди збережеться у пам’яті всіх КДКЕТівців.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ