Події

 

Відкрите заняття з біології

 

22 лютого 2018 РОКУ в КДКЕТ викладачем дисциплін загальноосвітнього циклу Озеряник Л. Г. було проведене відкрите заняття з біології для студентів групи РС-17-1 на тему «Нестатеве і статеве розмноження організмів. Розмноження та індивідуальний розвиток людини». Заняття відбулося у рамках атестаційної кампанії-2018.

 

 

Заняття мало на меті актуалізувати знання студентів про форми розмноження різних організмів та визначити фізіолого-гігієнічні основи ембріонального розвитку людини і впливу на нього різноманітних чинників.

 

 

На початку заняття викладач зробила акцент на тому, що корисного і нового дізнаються студенти та, де саме зможуть застосувати набуті знання. При цьому Озеряник Л. Г. використала такі методичні прийоми як проблемно-пошуковий (постановка проблемного питання) та візуальний (складання схеми) методи. З інноваційних технологій викладач використала такий елемент активного навчання як заняття-консиліум, де студенти виконували ролі лікарів (психолога, дієтолога, нарколога). Це дало можливість стимулювати пізнавальну діяльність студентів, а також зробити певні висновки з отриманої інформації, зокрема розуміння того, що необхідно відповідально ставитись до свого здоров’я і до здоров’я своїх майбутніх дітей.

 

 

 

Відеоролик «Розвиток плоду людини» показав таїнство зародження життя, його вразливість та залежність розвитку плоду від способу життя майбутньої мами. Студенти вкотре зробили висновки щодо шкідливого впливу куріння, алкоголю та наркотиків на перебіг вагітності і розвиток плоду. Адже відповідальне ставлення до власного здоров’я під час вагітності – це запорука народження здорової дитини.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ