Події

 

Початок роботи підготовчих курсів

 

Формування контингенту студентів Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно - ресторанного бізнесу значною мірою залежить від своєчасності і якості проведення колективом профорієнтаційної роботи. Тому адміністрація й педагогічний колектив постійно вивчають нові форми проведення профорієнтаційних заходів, використовують усі можливості для зустрічей з потенційними абітурієнтами, їхніми педагогами та батьками.

 

Одним із напрямів профорієнтаційної діяльності є організація роботи підготовчих курсів на базі коледжу. Так, з вересня 2021р. розпочалася активна діяльність, серед учнів 9-х класів та їх батьків, щодо поширення інформації про набір на підготовчі курси для вступу до освітнього закладу.

 

І вже 22 січня 2022р. коледж гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, які цього дня розпочали своє навчання на підготовчих курсах з математики та української мови тривалістю 5 місяців.

 

Перша довгоочікувана зустріч представників педагогічного колективу зі слухачами курсів та їх батьками відбулась у привітних стінах актової зали коледжу з додержанням всіх карантинних норм.

 

 

Під час зустрічі відбулась презентація як коледжу в цілому, так і спеціальностей зокрема, за якими буде здійснюватися набір студентів у 2022 році. Микола КУЧЕРЕНКО (завідувач відділенням, в. о. відповідального секретаря приймальної комісії) зосередив увагу присутніх на особливостях організації освітнього процесу в коледжі, надав розгорнуті відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків щодо особливостей вступної кампанії 2022, переліку необхідних документів для вступу та організації занять на підготовчих курсах.

 

 

Після організаційних зборів 4 групи слухачів підготовчих курсів (загалом цього року було підписано 101 договір про надання додаткових освітніх послуг) розійшлися по аудиторіям на свої перші заняття, а для їх батьків була проведена ознайомча екскурсія коледжем.

 

 

 

Залишається побажати кожному слухачу підготовчих курсів та його родині наполегливості у навчанні, вдалих вступних іспитів, щоб здобути статус студента нашого славного освітнього закладу, а з цим розпочати свій шлях до омріяної мети – стати фахівцем своєї справи і дарувати радість собі та іншим у галузі отриманої професії.

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ