Події

 

Цикл заходів до Дня Соборності України

 

У січні 2021 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проведено цикл заходів викладачами комісії соціально-гуманітарних дисциплін, з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, до Дня Соборності України.

 

 

20 січня, напередодні знаменної дати для нашого народу – акту Злуки УНР та ЗУНР, у пам'ять про українських борців за єдину соборну державу, що проголошена 22 січня 1919 року, в онлайн-режимі проведені інформаційні години «Єдина моя Україна» (відповідальна Василиненко Н.Б керівник клубу «Пошук»).

 

21 січня студентам І та ІІ курсу було запропоновано взяти участь в дистанційній вікторині до Дня Соборності України, під час якої вони не лише відповідали на запитання, а й мали можливість отримати маловідому та цікаву історичну інформацію (відповідальна Демарецька Т.І. керівник клубу «Точка зору»).

 

22 січня студенти-першокурсники із зацікавленістю взяли участь в історичному онлайн-квесті «На початку славного шляху», який відбувався у форматі Meet з використанням платформ «vseosvita» та «naurok, де були розміщені відео та фотодокументи, які висвітлювали віхи становлення незалежності України, тернистий шлях державотворення, сприяли поглибленню знань про історію злуки українського народу та доленосне значення цього факту. Під час квесту студенти-учасники дізнавались про маловідомі історичні факти та використовували вже набуті знання при вирішені тестових завдань, отримуючи високі бали.

 

 

 

 

Найбільшу кількість балів отримали команди груп ОБ-20-1 (30,2 б.), ХТ-20-1 (29,4 б.), ХТ-20-2 (28 б.). Представники інших груп відстали від попередніх лише на декілька балів: РС-20-1 (27,6 б.), ГС-20-1 (27,3 б.), ПТБ-20-1та ХТ-20-3 (по 26,8 б.), що засвідчує небайдужість, прагнення до знань та перемоги у змаганнях! Учасники наснажились духом патріотизму та відчули себе справжніми громадянами єдиної держави. Перейнялися думкою про те, що тільки соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ