Події

 

Теоретичне заняття з питань евакуації та пожежної безпеки

 

Пам’ятаючи масштаби страшної трагедії, що трапилась в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу та з метою розширення знань щодо запобігання надзвичайної ситуації, 22 січня 2020р. в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму серед студентсько-викладацького складу відбулося теоретичне заняття з питань евакуації та пожежної безпеки.

 

У ході зустрічі виступила директор технікуму Резниченко Наталія Михайлівна, яка ознайомила присутніх зі змістом законодавчих актів з питань пожежної безпеки та інформацією про трагедію, що сталася м. Одеса (пожежа 04.12.2019р.).

 

 

Далі заступник директора з адміністративно-господарської роботи Лопатіна Людмила Броніславівна проінформувала про дотримання протипожежної безпеки та правила евакуації у випадку виникнення вогню.

 

 

В заході також узяв участь інспектор 3-го загону 14 державної пожежно-рятувальної частини у м. Кривий Ріг, ст. лейтенант служби цивільного захисту Федоряк Андрій Олександрович, який нагадав учасникам освітнього процесу про важливість правильних дій людини під час пожежі.

 

 

Інформаційний виступ супроводжувався переглядом відеофільмів щодо трагічних подій в Одеському коледжі та раціональної поведінки під час евакуації з будівлі освітнього закладу.

 

 

 

Такі заходи дають можливість учасникам освітнього процесу не лише розширити свої знання, а й налаштовують на правильні дії у разі виникненні надзвичайної ситуації.

 

Пам’ятаємо, наше життя - це найцінніший дар, тому потрібно зуміти вберегти його!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ