Події

 

Благодійна акція «Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці»

 

Зима – це казкова пора року, яка несе за собою відчуття радості, веселощів і очікування дива. Усі діти, з великим нетерпінням чекають 19 грудня. На передодні свята Миколая діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров'я.

 

Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відвідали 21 грудня комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради у рамках благодійного проекту «Милосердя». Через насичену програму святкових заходів у закладі, наша зустріч відбулася пізніше, але дітлахи чекали на нас з нетерпінням, бо їх старші друзі, студенти, завжди приходять з казкою, іграми та веселощами, іми раді, що отримали можливість у такий спосіб продовжити свята.

 

 

Традиційно для вихованців закладу було влаштовано благодійну акцію «Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці». Педагогічний та студентський колективи нашого навчального закладу проявили щиру турботу про дітей центру та подарували частинку свята та тепла їх серцям. З великою любов’ю і турботою зібрано іграшки та солодощі, з яких було сформовано подарункові набори.

 

 

Спеціально для зустрічі було розроблено цікаву, різнобарвну розважально-ігрову програму. У ході зустрічі лунали святкові пісні проходили спортивні естафети, дітлахи читали новорічні вірші та водили хороводи. Окрасою заходу і приємним сюрпризом стала зустріч із казковими Снігуронькою та Святим Миколаєм, Янголятами та феєю, які подарували веселий настрій та незабутні враження.

 

 

Акція не лишила байдужим жодного серця. Викладачі і вихованці закладу спрацювали, як згуртована команда, і надалі, скільки змога, допомагатимуть вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», оскільки саме від щасливої дитини залежить майбутнє нашої країни. Гуртуймося заради добра!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ