Події

 

Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day)

 

21 листопада 2019 року – Міжнародний день відмови від куріння, який відзначається щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу. У цей день фахівці з громадського здоров’я закликають курців припинити курити, а владу — запроваджувати ефективні антитютюнові закони.

 

Активістами студентського парламенту Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, в рамках роботи Наркопосту, було проведено низку інформаційно-виховних заходів.

 

Протягом дня молодь КДКЕТ мала можливість взяти участь в акції «Я голосую за Україну без диму» і віддати свій голос за здорове майбутнє нації.

 

 

У фойє технікуму була оформлена інформаційно-профілактична дошка, всі охочі могли ознайомитись з цікавими фактами про куріння, історією виникнення і розповсюдження цієї звички, статистичними даними, впливом на організм нікотину та тютюнового диму.

 

Було організовано конкурс тематичних колажів «Ти маєш це знати», до якого залучилися всі академічні групи технікуму. Студенти через малюнки, графічні попередження, які в багатьох випадках ефективніші, ніж текстові, намагалися донести інформацію та наочно показати, до яких жахливих наслідків призводить паління.

 

Завершальним акордом цього насиченого дня став Батл-dispute «10 аргументів за і проти куріння». «Проти» виступили представники комерційного відділення, їх опонентами була команда технологічного відділення, яка намагалася виправдати шкідливу звичку. В.о. спікера студентського парламенту Кучерук Інна виступила модератором Батлу. У кожного з учасників було по дві хвилини для виступу і по одній – для висновку.

 

В результаті гарячої, живої та активної дискусії студенти дійшли висновку, що молодь повинна бути розсудливою, берегти своє здоров’я і пам’ятати, що майбутнє країни в їх руках.

 

Такі заходи – це крок вперед до оздоровлення нашої молоді і української нації загалом.

 

Вести здоровий спосіб життя – це дійсно здорово!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ