Події

 

І засідання секції викладачів кваліфікаційної категорії

«спеціаліст І категорії» КТК «Педагог»

 

21 листопада 2017 року відбулося перше у нинішньому році засідання секції викладачів кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» (керівник Єніна Л.І) КТК «Педагог». Головною метою зібрання стало обговорення питання адаптації студентів нового набору в процесі вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу.

 

Аукціон методичних ідей представили викладачі: Верещук О.С. – розкрила типові проблеми психологічної адаптації студентів у процесі вивчення математики; Гавриляк Л.С. – розповіла про розвиток креативного мислення студентів під час інтерактивного навчання; Озеряник Л.Г. – проаналізувала адаптацію студентів нового набору в процесі вивчення біології, а Короткова О.А. на заняттях з української мови та літератури; Моцієнко Л.М. – розповіла про особливості проходження адаптації студентів на заняттях з фізичної культури.

 

 

 

Єніна Л.І., як керівник секції, підвела підсумки цікавої, плідної зустрічі, де всі викладачі й запрошені гості не залишились осторонь під час обговорення даних питань та погодились, що процес успішної адаптації студентів нового набору має важливий вплив на результативність вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу та їх подальше становлення як майбутніх спеціалістів.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ