Події

 

Співпраця коледжу з Асоціацією «Союз бізнесу Кривого Рогу»

 

21 вересня 2023 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, в рамках виконання умов Меморандуму про взаєморозуміння та взаємодію між Асоціацією «Союз бізнесу Кривого Рогу» та КФК ТГРБ, відбулася чергова зустріч освітян коледжу з представниками Асоціації – директором Михайлом Мармером, виконавчою директоркою Наталією Трищенко та численною групою підприємців Криворіжжя.

 

Варто наголосити, що такі зустрічі стають вже гарною традицією, але на базі коледжу це відбулося вперше. Загалом же, взаємодія була започаткована у минулому навчальному році з метою узгодження питань співпраці у сфері освіти, спільної розробки освітньо-професійних програм за спеціальностями коледжу, практичного навчання майбутніх фахівців сфери торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, розширення горизонтів міжнародної мобільності обох сторін, співпраці в сфері дуальної освіти та проєктного менеджменту.

 

З привітальним словом і баченням адміністрацією коледжу перспектив взаємодії сторін перед гостями виступила заступник директора з практичної підготовки Лариса Макаренко

 

 

 

Потім для гостей завідувачкою виробничої практики Ксенією Зазулею була організована екскурсія закладом, у ході якої, в теплій доброзичливій атмосфері, підприємці ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу. Особливо бізнесменів зацікавили особливості функціонування навчально-виробничої майстерні «Богема». Під час спілкування лунали цікаві запитання та конструктивні пропозиції з обох боків.

 

 

 

Після екскурсії відбувся тренінг для підприємців «Порядок із хаосу – тайм-менеджмент керівника», котрий провела сертифікований тренер, голова циклової комісії торгівлі та підприємництва, викладач комерційних дисциплін коледжу Валентина Галямар

 

 

У ході заходу відбувся обмін досвідом щодо ефективного використання часу сучасним підприємцем. До тренінгу долучилися також здобувачі освіти коледжу з груп ПТБ-22-1, М-22-1 та М-23-1.

 

 


Набутті компетентності стануть у нагоді нинішнім та майбутнім бізнесменам, адже відома фраза «Час – це гроші» є надзвичайно важливою в складних умовах функціонування підприємництва України. Всі ми розуміємо, що бізнесмени Криворіжжя тримають свій фронт – фронт економічний

 

 

Загалом подібні зустрічі зміцнюють фундамент співпраці бізнесу, потенційних роботодавців Криворіжжя і нашого коледжу, котрий готує фахівців для сфери торгівлі та готельно-ресторанного сектору.

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ