Події

 

Виїзне засідання викладачів сфери обслуговування РМО ЗФПО Північого регіону м. Кривий Ріг

 

21.09.2021р. відбулося засідання викладачів сфери обслуговування регіонального методичного обʼєднання ЗФПО Північного регіону м. Кривий Ріг на базі ресторану «Сицилія» у форматі круглого столу на тему «Розробка та затвердження плану роботи на рік. Організація та проведення конкурсів фахової майстерності».

 

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно - ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) представили викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи: Заіка О.А., Пислиця А.І., Лисенко Н.П., Єніна Л.І., Бурмак Т.О.

 

 

Голова РМО Іванова О.І. «Криворізького фахового коледжу економіки та управління державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», ознайомила присутніх з основними задачами та напрямками роботи методичного об’єднання на 2021-2022 н.р.

 

Присутні жваво долучились до обговорення меню ресторану, способами приготування холодних закусок з морепродуктів, ділились власним досвідом та активно занурилися в гру-релаксацію «Внутрішній промінь». Захід відбувся у довірливій, щирій, пізнавальній і творчій атмосфері.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ