Події

 

Творча майстерня волонтерського міні-проєкту «Проблеми соціуму»

ласкаво запросила до співпраці юних волонтерів КФКТГРБ

 

Щорічні традиційні навчання волонтерів міні-проєкту «Проблеми соціуму» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) проходять під гаслом «Корисно. Креативно. Активно». Продовжуючи роботу у цьому напрямку, волонтери під керівництвом координаторів проєкту Галямар В.О. та Білої І.В., в рамках творчої майстерні «Реклама від А до Я», розпочали свою роботу у 2021-2022 н.р. зі створення соціальних плакатів, постерів, роликів, мотиваційних фото. До роботи були залучені здобувачі освіти всіх курсів та спеціальностей.

 

 

 

Мета циклу заходів – залучення до обговорення соціальних проблем з позиції молоді, пошук нестандартних, оригінальних ідей для їх вирішення та притягування уваги широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем. В рамках таких майстерень студенти дізнаються про сутність, специфіку та можливості соціальної реклами, знайомляться з її основними видами та функціями, опановують методи реалізації різних видів соціальної реклами. Учасники мають змогу доторкнутися до рекламного мистецтва, якому підвладна зміна соціальної думки.

 

 

 

Під час заходу координаторами проєкту був проведений міні-тренінг з виготовлення соціального плакату, постеру, створення реклами у вигляді презентації та монтажу рекламного ролику за допомогою відеоредактору. Студенти успішно опанували всі програми та методики, створили власні рекламні продукти та рішуче налаштувалися змінювати світ за допомого соціальної реклами.

 

 

 

Традиційно, найкращі студентські роботи візьмуть участь у конкурсах різних рівнів - від регіональних до міжнародних, будуть включені у волонтерську інформаційно-просвітницьку програму міні-проєкту «Проблеми соціуму».

 

 

Такі заходи є своєрідним майданчиком, який забезпечує підґрунтя для самореалізації молоді, розвитку креативного мислення, аналізу ситуацій, набуття навичок презентації та візуалізації нагальних проблем людства, що потребують негайного розв’язання.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ