Події

 

Участь КДКЕТ у «Фестивалі професій «KrivbassCitiSkills»

 

Недарма мудреці говорять, що кожна людина народжується для якогось діла. Тому однією з найважливіших задач в житті кожного юнака і юнки є успішне обрання улюбленої професії.

 

Керуючись цим гаслом, фахівці Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у міському профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Фестиваль професій «KrivbassCitiSkills», що відбувся 21 вересня 2019 р. у Парку Героїв (район Соцміста). Захід проходив за підтримки виконкому Криворізької міської ради та громадської організації «Криворізька фундація майбутнього», з метою привернути увагу дітей та молоді до фахового різноманіття та спробувати свої сили у різних сферах професійної діяльності.

 

 

Фахівці КДКЕТ представляли локацію за профілем «Економіка, банківська сфера, торговельно-ресторанний сервіс (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, тощо)».

 

 

 

 

 

Зацікавлені учасники фестивалю мали змогу відвідати майстер-класи із оформлення печива малювальною масою та прикрасами з цукрової мастики. Незабутні емоції подарував настільний екологічний квест. Пізнавальні поради для господинь, а саме: секрети правильного сортування сміття, вигадливі саморобки із вторинної сировини, дивовижне мистецтво пакування подарунків – привернули увагу і викликали щирий інтерес багатьох відвідувачів.

 

 

 

Арт-майданчик «Дизайн одягу» зібрав величезну ватагу дітей, охочих спробувати себе в якості дизайнерів. Логічні ігри, експесс-лабораторія, товарні лайф-хаки зацікавили майбутніх товарознавців.

 

 

 

Традиційно, всім подарувало задоволення художнє різьблення по овочах та фруктах у техніці карвінг.

 

 

 

Майстер-клас з елементами вікторини «Світ безалкогольних коктейлів» занурив у веселу атмосферу свята та створив прекрасний настрій дорослим і дітям.

 

 

 

 

Наприкінці заходу фахівці технікуму переконалися, що у Кривому Розі є чимало прихильників торговельно-економічної галузі, значить за її спеціальностями – наше майбутнє!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ