Події

 

21 березня – найкольоровіший день календаря

(підтримка флешмобу у рамках Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна)

 

21 березня - Міжнародний день людей з синдромом Дауна. Тих, хто народився із зайвою хромосомою в 21 парі заведено називати "сонячними" за дивовижну відкритість, душевність і теплоту.

 

Про особливості розвитку та здібностей дітей з синдромом Дауна існувало, і як не сумно, існує безліч забобонів. Некоректні формулювання, допитливі погляди, відверті дурниці на адресу супроводжують особливих людей, на жаль, практично усюди. Тому від нашої обізнаності та уваги залежить те, наскільки толерантним буде наше сприйняття.

 

На знак підтримки сьогодні, 21 березня цивілізований світ вдягає різнокольорові краватки, міняє «аватарки» із сонечком та просто посміхається назустріч! Так, за ініціативи студентського парламенту студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму стали частинкою всесвітнього флешмобу "Lots of socks" та наділи непарні кольорові шкарпетки аби заявити про свою толерантність і виразити підтримку «сонячним» людям з синдромом Дауна.

 

 

Народження "сонячного" малюка не залежить ні від раси, ні від національності, ні від способу життя батьків, ні від їхнього здоров'я чи віку, шкідливих звичок, освіти та достатку.

 

У цивілізованому світі "сонячні" діти мають можливість на рівні із іншими відвідувати садочки, школи, гуртки, спортивні секції, вчитися у вишах та працювати. Завдяки титанічним зусиллям батьків, небайдужих волонтерів та доброму оточенню в Україні теж маємо чимало успішних прикладів соціалізації.

 

Від нас треба зовсім небагато - любові, терпіння, турботи та ласки. Тоді "сонячні" люди випромінюватимуть стільки сонця, що вистачить на всіх навколо!

 

Виховуємо дітей добрими, толерантними і в любові!

 

Всім добра та сонця в душі!

Студентський парламент

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ