Події

 

Предметний тиждень природничих дисциплін

 

21 березня 2019 року в рамках Проекту педагогічного партнерства Криворізького державного комерційно-економічного технікуму із загальноосвітніми навчальними закладами по впровадженню Концепції НУШ (нова українська школа), студенти Молчанова О., Третяк А. Орлова А. (гр. ОБ-18-1) разом з викладачами Авер’яновою Н.М. та Озеряник Л.Г. взяли участь у предметному тижні природничих дисциплін КЗШ № 43.

 

 

Студенти нашого начального закладу для учнів школи представили інтерактивне заняття STEMroom «Наукове асорті», яке складалося із різноманітних дослідів, наукових ігор та корисної інформації.

 

Викладачі разом зі студентками запропонували учням створити власний датчик настрою, шляхом змішання кольорів, яскраві шедеври на молоці. Продемонстрували чарівний порошок, який пояснив властивості магнітних полів. Всі разом перетворили звичайні келихи на музичний інструмент.

 

Наприкінці заходу провели «хвилинку здоров’я», піднявши важливе для учнів питання про засоби захисту від вірусів у весняний період.

 

Обмін думками, враженнями між учнями школи та нашими студентами створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі.

 

Присутні дійшли висновку, що наука не лише складні формули та незрозумілі терміни, а й ті дива, які оточують нас, хоч інколи їх важко пояснити.

 

Дякуємо адміністрації КЗШ за співпрацю і сподіваємося на подальші спільні заходи, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ