Події

 

Виїзне заняття «Майстерня хімічної магії»

 

21 березня 2018 року в рамках роботи інформаційно-просвітницького волонтерського проекту «Покоління небайдужих» відбулося виїзне заняття «Майстерня хімічної магії» для учнів КЗШ №43, яке організували викладачі природознавчих дисциплін та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

З перших хвилин зустрічі було встановлено емоційний контакт між учасниками процесу.

 

Заняття складалося з декількох етапів.

 

Студентка групи ПТБ-17-1 Роман К. підготувала для учнів пізнавальну презентацію «Хімія в житті людини», за допомогою яскравих слайдів, показала, що звичайні матеріали і продукти, які використовуються нами повсякденно і роблять наше життя зручним, безпечним і приємним, просто неможливо було б створити без хімії.

 

 

Всі учасники дійства усвідомили, що хімія в нашому житті, присутня повсюди, тому дуже важливо краще її знати, щоб краще використовувати.

 

 

Друга ж частина виявилася ще цікавішою. Викладачі природознавчих дисциплін на конкретних пізнавальних дослідах показали, скільки сховано таємного, чарівного, надприродного, що бентежить розум, в магічному слові «хімія». Класні, яскраві і захоплюючі експерименти були представлені школярам.

 

Учні набули додаткових практичних навичок, з задоволенням спостерігали та брали участь у проведенні хімічних дослідів.

 

На завершення студентка групи РС-17-1 Височина Карина запропонувала присутнім вікторину «У вирі природничих наук!». Учні несподівано для самих себе розкрили власні можливості та здібності і були приємно здивовані сюрпризами.

 

 

Викладачі та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму показали школярам, що хімія – це круто, цікаво і весело!

 

Море вражень, гарний настрій та щира зацікавленість присутніх – все це дає натхнення для подальшої організації подібних заходів.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ