Події

 

Міжнародний день рідної мови

 

21 лютого 2022 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, з урахуванням усіх санітарних вимог, відбувся цикл заходів, присвячений знаменній даті - Міжнародному дню рідної мови. Так студенти групи ХТ-21-1 (викладач Йорж В.І.), віддаючи шану нашим духовним надбанням, провели барвистий фотофлешмоб "Я люблю українську мову".

 

Поглибити знання про рідну мову, нагадати, що вона є однією з наймилозвучніших у світі, був покликаний лінгвістичний брейн-ринг "Світ українського слова", в якому взяли участь студенти групи ГС-20-1.

 

 

Юні "словолюби" групи ХТ-20-3 провели зі студентами груп ХТ-21-1 та ХТ-21-3 захопливу квест-гру "Її Величність - Мова". Учасники залюбки давали відповіді на наукові та жартівливі питання, виявляли щирий інтерес до мовних цікавинок, висловлювали оригінальні думки щодо походження різних мовних явищ. Переможці отримали символічні подарунки.

 

 

І останнім візерунком у калейдоскопі заходів став конкурс-захист творчих есе на тему "Які моральні якості врятують сучасний світ?" серед усіх навчальних груп коледжу (викладачі Гавриляк Л.С. та Короткова О.А.). До змагання долучилися й слухачі підготовчих курсів, поповнивши творчу скарбничку закладу оригінальними, змістовними роботами. За підсумками конкурсу, викладачі відзначили як найкращі твори Коломієць Аліси (слухачка підготовчих курсів І групи); Новоторової Євгенії (гр.ГС21-1); Чумак Ганни (гр.РС21-1), Ткач Катерини (гр.РС 20-1).

 

 

Відзначаючи поважну дату, і молодь, і педагоги вкотре дійшли висновку, що українська мова – це безмірна духовна глибина і мудрість наших предків, це багатющий скарб, який можна і варто відкривати все життя.

 

Доброзичлива та грайлива атмосфера дня забезпечила всім гарний настрій, адже не було переможців та переможених, бо перемогла дружба, єдність, творчість і любов до рідного слова.

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ