Події

 

Покладання квітів до меморіальної дошки з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

 

У рамках циклу заходів з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, 21 лютого 2022р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу відбулась година пам’яті.

 

 

Так, у музейному куточку бойової слави коледжу зібралися члени студентського парламенту та всі бажаючі для того, щоб згадати та вшанувати героїзм українських захисників.

 

 

Зі скорботою, повагою і шаною заступник директора з виховної роботи Олена Хомяк разом із студентами згадали події Революції гідності та захисників України, які з 2014 року оберігають східні рубежі України, відстоюючи суверенітет нашої держави.

 

 

Захід завершився покладанням квітів до меморіальної дошки випускника коледжу Іллі Гайдука, який назавжди залишиться в пам’яті студентського братства. Ілля був активним членом студентського парламенту, учасником молодіжного театру «Меркурій». Після здобуття освіти служив у десантних військах Збройних Сил України. Юнак гостро переживав буремні реалії 2014 року, побував командиром самооборони Криворізького майдану та Інгулецької паланки українського козацтва та пішов на захист України, де героїчно загинув у розпалі боротьби на сході у червні 2014р., під час розстрілу літака ІЛ-76 ворожими силами.

 

 

 

Присутні по закінченню заходу не спішили розходитися по аудиторіям, і ще довго мовчки дивилися у блакитне небо… Із бажанням, аби восьмий рік війни на Сході України став останнім!

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ