Події

 

Нарада голів органів студентського самоврядування

 

21 лютого 2019р. за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась нарада голів органів студентського самоврядування технікумів, коледжів м. Кривого Рогу за участю Баши Марини Григорівни (провідного інспектора відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації), Шевченка Миколи Сергійовича (головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації) та Валенка Максима (голови ради студентів ДРІДУ НАДУ).

 

 

На сьогодні органи студентського самоврядування на законодавчому рівні мають широкий спектр прав та можливостей, серед яких участь у адміністративній та педагогічній раді, організація та проведення наукових, культурно-масових, спортивних, оздоровчих та інших заходів, сприяння працевлаштування студентів тощо.

 

На зустрічі були присутні представники 12-ти освітніх закладів. Метою проведення наради було обмін досвідом між студентськими лідерами і напрацювання пропозицій щодо подальшого розвитку студентського самоврядування як у місті так і в області зокрема. Під час заходу учасники вели живий та конструктивний діалог, обмінювались думками та ідеями.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ