Події

 

Благодійна акція - "Забілів снігами гай, їде святий Миколай"

 

Напередодні зимових свят всі починають готувати подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе.

 

Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла та опіки! Вони так само, напевно ще сильніше, чекають чарівну казку 19 грудня на день Святого Миколая і в кожного є своє заповітне бажання! Може виконати бажання не так і просто, але подарувати дітям свято та віру в дива під силу студентам Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

20 грудня 2018 р. студентський парламент КДКЕТ в рамках благодійного проекту "Милосердя" молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» за старою доброю традицією відвідав вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Криворізької міської ради зі святковою благодійною акцією "Забілів снігами гай, їде Святий Миколай".

 

 

 

Через насичену програму святкових заходів у закладі, наша зустріч відбулася пізніше, але дітлахи чекали на нас з нетерпінням, бо їх старші друзі, студенти, завжди приходять з казкою, іграми та веселощами, і ми раді, що отримали можливість у такий спосіб продовжити свята.

 

 

 

В казкових образах студенти завітали до малечі в гості - Святий Миколай, ангели, добрі Феї й чортики, які разом з дітьми гралися, малювали та просто веселились! Педагогічний та студентський колективи нашого навчального закладу проявили щиру турботу про дітей центру та подарували частинку свята та тепла їх серцям. З великою любов’ю і турботою зібрано іграшки та солодощі, з яких було сформовано подарункові набори.

 

 

 

 

Акція не лишила байдужим жодного серця. Викладачі та студенти технікуму спрацювали, як згуртована команда, і надалі, скільки змога, допомагатимуть вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», оскільки саме від щасливої дитини залежить майбутнє нашої країни. Гуртуймося заради добра!

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ