Події

 

Літературний вечір за темою «Ніколи не сміявся без любові»

 

20 листопада 2019 року у читальній залі бібліотеки КДКЕТ літературно-музична вітальня «Увійди у світ прекрасного» (керівник Бурдіян В.А.) та група РС19-1 (куратор Короткова О.А.) провели літературний вечір за темою «Ніколи не сміявся без любові», присвячений 130-ій річниці з дня народження незрівнянного гумориста Остапа Вишні.

 

Захід мав на меті згадати основні віхи життєвого і творчого шляху письменника, умови формування його таланту, засвоїти гуманні і мудрі уроки митця; формувати в собі людяність, чесність, доброту, почуття відповідальності. На вечір були запрошені студенти групи ХТ18-2.

 

 

Зустріч минула у теплій, ліричній атмосфері. Під мультимедійний супровід студенти висвітлювали основні періоди життя і творчого становлення гумориста, читали його безсмертні усмішки, брали участь у інсценізації, декламували вірші, присвячені письменнику, переглядали уривки з фільму про життя Остапа Вишні.

 

 

Наприкінці заходу першокурсники провели пізнавальну вікторину за назвою «Торбина сміху», де всі присутні мали змогу пригадати літературні терміни і прийоми, пов’язані з гумором, сатирою, інших письменників-гумористів та їхні твори.

 

Літературний вечір утвердив думку, що сучасна сміхова культура черпає свої сили з української класичної традиції, з того багатющого творчого фундаменту, який лишили по собі корифеї національної літератури, такі, як Остап Вишня.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ