Події

 

Благодійна акція «Студенти-дітям» до Всесвітнього дня дитини

 

Всесвітній день дітей - свято, що було затверджено Генеральною Асамблеєю ООН у 1954 році, націлене на солідарність і співпрацю між різними націями, зростання благополуччя дітей, а також зміцнення роботи, що проводиться в інтересах дітей усього світу.

 

Колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму ніколи не залишався осторонь проблем дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, так з 2005р. по 2013р. займався благодійною діяльністю у рамках співпраці з дитячим будинком № 3, а починаючи з 2013р. і по теперішній час співпрацює з КЗ «Центром соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

 

 

Протягом листопада 2019р. в рамках благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив» та роботи клубу «Надія» відбулась благодійна акція «Студенти-дітям» до Всесвітнього дня дитини, під час якої студенти підготували подарунки для своїх молодших друзів. Так, за виручені кошти від продажу продукції на благодійному Покровському ярмарку, що відбувся у жовтні 2019р., було придбано для дітей - альбоми для малювання, фарби, пензлі, кольорові олівці, фломастери, зошити, ручки, лінійки, кольоровий папір та інші канцелярські товари на загальну суму 1500 грн. Майже всі академічні групи технікуму виявили бажання долучитися до акції і тому, наші «подарункові скарби» поповнилися різноманітними іграшками, книжками, шкільними підручниками і друкованими зошитами-тренажерами, розвиваючими іграми, що неодмінно допоможуть вихованцям центру розвиватися та навчатися.

 

 

І вже 20 листопада 2019р., у Всесвітній день дитини, студенти завітали в гості з подарунками до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кривого Рогу.

 

 

 

Діти не лише з блиском в очах та усмішками на обличчях прийняли подарунки та привітання, але й за доброю традицією приготували для своїх гостей невелику концертну програму.

 

 

 

Діти – це найдорожче, що в нас є! Вони потребують нашої любові тож давайте не будемо байдужими до них. І пам'ятати про це ми повинні не тільки в це свято, а й повсякчас.

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ