Події

 

Практично-показове заняття гуртка «Смак»

 

20 листопада 2018 р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося практично-показове заняття гуртка «Смак» (керівник Лисенко Н.П.), на якому активні його учасники(студенти груп ХТ-16-2, ВХП-15-1, ВХП-15-2) завершили проект кондитерських виробів «Краса, що створена майстерними руками, плекає вдячні відгуки в серцях», приурочений 55-літньому ювілею з дня заснування КДКЕТ.

 

 

Захід мав на меті познайомити усіх охочих з різними видами оздоблення тістечок та тортів, їх оформленням, адже зовнішній вигляд кондитерських виробів має велике значення – красиві вироби викликають естетичну насолоду, апетит і прикрашають будь-який святковий стіл.

 

 

Під час роботи з оздоблювальними напівфабрикатами учасники розробили різноманітні декоративні прикраси, користуючись для цього спеціальними прийомами і пристроями.

 

 

Загалом заняття відбулося у піднесеній атмосфері. Усі присутні висловлювали своє щире захоплення та неприховане подивування від оригінального оформлення страв, майстерного поєднання кольору та форми кондитерських виробів.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ