Події

 

Урочисті збори колективу з нагоди 55-річчя КДКЕТ

 

20 листопада 2018 року відбулися урочисті збори колективу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, приурочені до знаменного 55-літнього ювілею з дня заснування закладу. Гостинна зала зібрала велику родину викладачів, співробітників, членів адміністрації та випускників улюбленої Альма-матер.

 

 

Почесними гостями зібрання стали СЕМЕНЮК Т. Т. – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти, профорієнтації, охорони праці та кадрової роботи; КИРИЧЕНКО Г. А. – голова Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг; ПРОХОРЕЦЬ Л. І. – заступник начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради.

 

 

Захід розпочався оголошенням порядку денного та показом відеосторінок про життя і здобутки технікуму за тематичними розділами «Презентаційний, «Інтелектуальний», «Професійний», «Творчо-креативний», які представили повномасштабний портрет навчального закладу сьогодні. Після чого директор Резниченко Н.М. відкрила урочистості вітальним зверненням до колективу, словами теплих побажань і вдячності всім, хто своєю невтомною працею формував імідж Флагману освіти і науки України.

 

 

Виступ Демарецької Т.І., викладача соціально-гуманітарних дисциплін, нагадав присутнім історичні віхи становлення технікуму, наснажив почуттями гордості і любові до рідного закладу.

 

 

 

Виступи гостей заходу та почесні нагородження стали найбільш очікуваною й урочистою частиною зборів.

 

 Так, шестеро викладачів вдостоїлися грамот Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за сумлінну плідну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у справу підготовки фахівців для торгівлі та ресторанного господарства, активну життєву позицію та з нагоди 55-річчя від дня заснування технікуму.

 

 Шестеро викладачів нагороджено грамотами виконкому Криворізької міської ради.

 

 Грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради відзначено сімох колег.

 

 Грамотами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради нагороджено трьох викладачів.

 

 П’ятеро працівників отримали грамоти Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг.

 

 Імена трьох колег занесено До Книги пошани КДКЕТ.

 

 Грамотами КДКЕТ нагороджено тринадцятеро колег.

 

 

 

 

 

 

 

Подяки технікуму за сумлінну, творчу самовіддачу, плідну професійну діяльність, зразкове виконання службових обов’язків, активну життєву позицію вручено чотирьом працівникам.

 

 

 

Вітаємо наших сумлінних колег! Бажаємо їм подальшої наснаги, віри у власні сили і улюблену справу, міцного здоров’я і творчого завзяття! З нашим спільним, великим ювілеєм, друзі!

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ