Події

 

Щорічна благодійна акція «Студенти-дітям» до Всесвітнього дня дитини

(відеозвіт ТРК "Рудана", або YouTube)

 

Всесвітній день дітей - це свято, що було затверджено Генеральною Асамблеєю ООН у 1954 році. Всесвітній день дитини націлений на солідарність і співпрацю між різними націями, зростання благополуччя дітей, а також зміцнення роботи, що проводиться в інтересах дітей усього світу. Сьогодні у світі проживає 7 млрд. жителів, четверта частина яких – діти і підлітки.
В Україні та у Кривому Розі зокрема, у Всесвітній день дітей проводяться всілякі заходи, благодійні акції, покликані привернути увагу і допомогти у вирішенні проблем маленьких громадян. Адже кожна дитина потребує турботи, любові і піклування.

 

Колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму ніколи не залишався осторонь проблем дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, так з 2005р. по 2013р. займався благодійною діяльністю у рамках співпраці з дитячим будинком № 3, а починаючи з 2013р. і по теперішній час співпрацює з КЗ «Центром соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

 

 

Так, протягом листопада 2017р. в рамках благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив» відбулась благодійна акція «Студенти-дітям» до Всесвітнього дня дитини, під час якої студенти підготували подарунки для своїх молодших друзів - це альбоми для малювання, фарби, пензлі, кольорові олівці, зошити, ручки та інші канцелярські товари, книжки та розвиваючі ігри, на загальну суму близько 2000 грн. А 17 листопада 2017р., напередодні Всесвітнього дня дитини, і що є символічним - у Міжнародний День студента, завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кривого Рогу.

 

 

Тож діти не лише з блиском в очах прийняли подарунки та привітання, але й за доброю традицією приготували для своїх гостей невелику концертну програму.

 

 

Для колективу технікуму подібні благодійні акції стали морально і духовно необхідними. Адже від нашого ставлення, від рівня забезпечення і дотримання прав дитини й залежить наше майбутнє та майбутнє держави в цілому. Ми повинні сприяти тому, щоб жодна дитина не лишилася поза увагою, мала можливість розвити свої інтереси та здібності, росла здоровою і щасливою, отримала належну освіту й виховання.

 

 

Давайте не будемо байдужими до проблем дітей, діти – це найдорожче, що в нас є! І пам'ятати про це ми повинні не тільки в це свято, а й повсякчас.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ