Події

 

Он-лайн - семінар

«Впровадження ефективних моделей національно-патріотичного виховання

студентської молоді»

 

20 жовтня 2021 року заступник директора з виховної роботи Олена Хомяк та соціальний педагог Юлія Морозова Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) взяли участь у Всеукраїнському он-лайн-семінарі «Впровадження ефективних моделей національно-патріотичного виховання студентської молоді». Даний захід відбувся з ініціативи Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», в якому взяли участь понад 130 учасників з різних куточків України.

 

В ході роботи семінару тривало обговорення актуальних питань національно-патріотичного виховання здобувачів освіти коледжів, що є на сьогодні стрижневим та основоположним. Під час семінару учасники обмінювалися досвідом та шляхами вирішення проблемних питань, говорили про нові підходи до виховання почуття патріотизму, любові до своєї країни, мови, культури, традицій, інтерес до міжнаціонального спілкування.

 

 

Семінар виявився продуктивним, цікавим, в котрий раз переконалися, що тематика національно-патріотичного виховання, дійсно в умовах сьогодення варта величезної уваги і є провідним питанням у сфері виховання зростаючого покоління. Учасники семінару отримали багато цінної інформації та корисні рекомендації щодо організації виховної роботи в своїх закладах освіти.

 

За підсумками онлайн-семінару всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ