Події

 

Інформаційна кампанія з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше - Криворізький державний комерційно-економічний технікум) долучився до інформаційної кампанії з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначався 18 жовтня 2021 року.

 

 

З метою підвищення рівня обізнаності та попередження ситуацій торгівлі людьми серед молоді 20 жовтня психологічною службою була організована єдина інформаційна година онлайн «Міфи і факти про торгівлю людьми» серед груп І-ІІ курсу. Також практичний психолог Олександра Дуплій приєдналася до відкритої години спілкування онлайн «Сучасне рабство» у групі М-21-1. Заходи містили теоретичну та практичну (залучення до гри «Міф чи факт?») частини.

 

 

 

Торгівля людьми – це злочин та порушення прав людини. Тема експлуатації людини залишається актуальною у 21 сторіччі. Важкий стан економічного розвитку України, безробіття, низький рівень зарплати сприяють поширенню даної небезпеки. Молодь входить до групи ризику потрапити у пастку експлуатації. Підлітки часто потребують нагальних коштів і погоджуються на ризикований швидкий або сезонний заробіток. Також, як правило, у підлітковому віці з’являється прагнення до самостійності.

 

Тому інформаційна робота була націлена на підвищення психологічної готовності молоді протистояти викликам, що можуть призвести до потрапляння в ситуації експлуатації.

 

 

Після проведених заходів куратори груп підвели підсумки, проаналізували проходження гри здобувачами освіти, та надали зворотній зв’язок у вигляді фото звітів.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ